OVERVIEW

The web page sanktuarium.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have parsed nineteen pages inside the web page sanktuarium.pl and found nineteen websites linking to sanktuarium.pl.

SANKTUARIUM.PL TRAFFIC

The web page sanktuarium.pl is seeing alternating levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for sanktuarium.pl

Traffic ranking (by month) for sanktuarium.pl

Traffic ranking by day of the week for sanktuarium.pl

LINKS TO SANKTUARIUM.PL

Parafia Chrystusa Króla i błogosławionego ojca Daniela Brottier w Chojnicach

Parafia Chrystusa Króla i błogosławionego ojca Daniela Brottier w Chojnicach. Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Nieśmiertelny Królu Wieków, Panie Jezu Chryste, nasz Boże i Zbawicielu! Światowy Dzień Młodzieży Kraków 2016. Odpust zupełny w Roku Miłosierdzia. DEKRET DOTYCZĄCY UZYSKANIA ODUSTU ZUPEŁNEGO Z OKAZJI JUBILEUSZU MIŁOSIERDZIA Ojciec święty Franciszek, ogłaszając bullą Misericordiae vultus Jubileuszowy Rok Miłosierdzia, podkreślił możliwość uzyskania odpustu zupełnego, kt.

Wczasy na Kaszubach - Noclegi Kaszuby Pod Jabłonią

Nasze obiekty noclegowe mieszczą się w sercu Kaszub we Wdzydzkim Parku Krajobrazowym, pośród licznych jezior i lasów.

Gmina Kościerzyna - Nasza gmina

Komunikat dotyczący możliwych wyłączeń dostaw energii elektrycznej. Pniewy to miasto i gmina w Wielkopolsce ok. 50 km na zachód od Poznania. Na Targu Węglowym w Gdańsku, Urząd Mar.

Witamy! - Radio Głos - Katolicka Rozgłośnia Diecezji Pelplińskiej

30 transmisja Mszy Świętej z Wałów Jasnogórskich na zakończenie XXIV Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę. Diana, Hipolit, Maksym. Częstochowa - 995 pielgrzymów diecezji pelplińskiej we. W czwartek, 13 czerwca 2015 roku, pięć grup pielgrzymkowych diecezji pelplińskiej weszło na Jasną Górę. Spotkanie z Grupą Kościerską i ślub pielgrzymów.

Gmina Kościerzyna - Nasza gmina

Zapraszamy na Dzień Powiatu Kościerskiego. W sobotę, 15 sierpnia 2015 roku o godzinie 18. 00 wystąpił na terenie OW Worzałówka w Łubianie Teatr Snów ze spektaklem plenerowym REMUS. Starania o właśnie ten spektakl trwały aż 2 lata. Ogłoszenie o przetargu na oddanie w dzierżawę. Sinice nad jeziorami Zagnanie i Garczyn.

Janek Pisze

Czyli kompletnie subiektywnie o świecie wokół mnie! Poniedziałek, 17 października 2016. Krakowski most co po Wiśle wędrował. Czwartek, 6 października 2016. 5 niesamowitych miejsc w okolicach Krakowa.

WHAT DOES SANKTUARIUM.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sanktuarium.pl Mobile Screenshot of sanktuarium.pl Tablet Screenshot of sanktuarium.pl

SANKTUARIUM.PL SERVER

I caught that a single root page on sanktuarium.pl took five hundred and twenty-one milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
188.40.153.89

We diagnosed that sanktuarium.pl is utilizing the Apache/2 os.

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Najcenniejszym zabytkiem świątyni jest łaskami słynąca gotycka Pieta, otoczona wielką czcią wiernych." I viewed that the web page also stated " Kamienna figura przedstawia siedzącą na tronie zbolałą Maryję, trzymającą na kolanach martwe ciało swego Syna." They also said " Najstarszym zabytkiem świątyni jest późnogotycki obraz Ukrzyżowanie pochodzący z początku XVI w. znajdujący się w prawym bocznym ołtarzu. W nastawie ołtarza widnieje płaskorzeźbiona scena koronacji Najświętszej Marii Panny." The meta header had Strona główna - Sanktuarium.pl as the first search term.

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Filipini - Sanktuarium Świętej Rodziny

Informujemy, iż odpust ku czci św. Michała Archanioła przy tutejszym Sanktuarium będzie miał miejsce jak od wielu lat w formie zewnętrznej w ostatnią niedzielę września tj. W tym roku ulega zmianie organizacja miejsc pod stragany. Nie będzie respektowana jakakolwiek lista społeczna.

Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu -

Drodzy Pielgrzymi, Dobrodzieje i Goście naszego Sanktuarium! Witam i pozdrawiam wszystkich czcicieli Pięknej Pani z La Salette. Jednocześnie bardzo serdecznie zapraszam na pielgrzymki do Dębowca Polskiego La Salette. Możecie przybywać w grupach większych i mniejszych, a także w pojedynkę, na jeden dzień lub więcej. Ufam, że czas spędzony w tym szczególnym miejscu zaowocuje umocnieniem Waszej wiary. Ks Paweł Raczyński MS kustosz Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu.

Sanktuarium b. Anieli Salawy w Sieprawiu - Start

Yjê, bo chcesz,. Umrê - bo ka esz,. Zbaw mnie, bo mo esz. Z dniem 05 wrze nia 2007 roku ruszy nowy oficjalny serwis Sanktuarium b ogos awionej Anieli Salawy w Sieprawiu. Czy znasz postaæ b . Anieli Salawy? Tak, doskonale znam jej ycie, odwiedzi em jej Sanktuarium. Znam yciorys b ogos awionej i trochê o niej wiem. S ysza em o Niej i chcê siê dowiedzieæ wiêcej. Nigdy o niej nie s ysza em.

Parafia Św.Barbary w Strumieniu

INTENCJE MSZALNE - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA. INTENCJE MSZALNE - XVII NIEDZIELA ZWYKŁA.

Szensztat.pl - Ruch Szensztacki w Polsce

Trzy godziy - symbole SDM. Rekolekcje w Winowie lato 2015. Studentki, licealistki i gimanazjalistki w Bydgoszczy. Rekolekcje rodzin w Świdrze - lipiec 2015. IV Kurs Związku Rodzin na Warmii. Symbole Światowych Dni Młodych w krajowym centrum Ruchu. symbole Śwatowych Dni Młodych - Krzyż i Ikona Matki Bożej. Nawiedziły centru Ruchu w Polsce i dom Sióstr Szensztackich. Z radością IDZIEMY po winowskim wzgórzu.